Скретч картки

Скретч-картка - картка одноразового застосування. Її характерна особливість - наявність спеціального "дряпають" ("to scratch" - "дряпати") шару, який легко видаляється з поверхні, відкриваючи заховану під ним унікальну інформацію. Це може бути числовий код, алфавітно-числовий пароль, окремий символ, малюнок. Така смуга виконана з використанням спеціального полімеру. Одного разу видалена, вже не відновлюється, а картка підлягає утилізації. Різні види карт з нанесеним на поверхню скретч-шаром можна купити в кіосках і магазинах.

Де використовуються скретч-картки?

У повсякденному житті такі карти застосовуються для поповнення мобільного телефону / рахунки провайдера на певну фіксовану суму, в лотерейному бізнесі, а також для створення акційних або подарункових карт для магазинів і організацій у сфері послуг. Це недорогий у виробництві засіб авансової оплати, який доступний до активації в будь-який зручний для користувача час.

Так як використовується вона один раз, виготовлення скретч-картки не повинно бути витратним. Зазвичай в якості матеріалів застосовують картон з щільністю 250-350 г/м2 (рідше простий, частіше - ламінований) або тонкий пластик. Залежно від цього, обумовлюються різні способи нанесення зображення при розробці відповідного дизайну виробу. Скретч-шар досить стійкий, щоб залишатися неушкодженим до моменту безпосереднього використання карти, але при цьому легко і швидко знімається за допомогою звичайної монети.

Скориставшись контактною інформацією сайту infinity.ua, можна замовити друк скретч-карт за індивідуальним замовленням у малих або великих тиражах. Враховуючи різноманітність сфер використання даних виробів, всі зовнішні параметри макета обумовлюються в індивідуальному порядку. Не тільки друкований малюнок, але і розмірні дані довжини і ширини можуть бути різними.

У всіх випадках особлива увага приділяється якості захисного шару, що зводить до мінімуму можливість випадкового його пошкодження. Приймаємо в замовлення роботи будь-якого обсягу з доставкою скретч-карт по країнам СНД (по Києву та Україні, в цілому, доставка здійснюється безкоштовно).


Повернутися до списку