3-TAG і 2-TAG картки

Компанія "Інфініті" пропонує вашій увазі нову сучасну і високоефективну продукцію для залучення клієнтів - 3-tag картки і 2-tag картки. Міні карту ще називають "нестандартної карткою" за мініатюрні розміри. Такі міні-картки вже давно використовуються в європейських країнах. В Україні ж це є відносно новим віянням, яке, однак, отримало в останні роки широке поширення.

Такі пластикові картки, завдяки своїм нестандартним розмірами, дуже зручно використовувати в якості рекламних карт-брелоків. Блок з трьох карток розламується на три окремі частини - це картки, які роздаються членам сім'ї та близьким друзям. Кожна така картка, як правило, має один і той же номер і може брати участь у дисконтній програмі того або іншого магазину, накопичуючи бонуси на знижку. У свою чергу, торговельна мережа, яка надала цей набір, таким чином істотно збільшує число постійних клієнтів і тим самим підвищує свій прибуток.

На картки-брелоки (3-tag картки) може бути нанесений штрих-код або будь-яка інша змінна інформація. При цьому є можливість випускати дані картки у вигляді брелоків як окремо, так і в додаток до основної картки клієнта. Основна картка клієнта і додаткова 3-tag картка, як правило, мають однаковий штрих-код або друкований номер.

Що ж стосується виробництва, то для виготовлення трьох міні-карток застосовується одна стандартна картка розміром 54х86 мм. У нас ви можете замовити як стандартні 3-tag картки, так і виготовлені індивідуально за вашим ескізом.

3-tag картки (картки-брелоки - це оригінально і ефективно. Вони привертають увагу і роблять ваші послуги і товари ще більш затребуваними!


Повернутися до списку