Картки брелоки

Незвичайна і дуже популярна пропозиція для клієнтів – міні-картки. Брелок 3-tag і 2-tag, які також називаються «нестандартними картками» через її малогабаритний розмір (28,5 х 54 мм, та 57 х 54 мм).

Це звична всім пластикова картка, поділена на 3 або 2 частини. Зручність для клієнта полягає в тому, що, розділивши її на міні-картки, він може роздати їх ще двом близьким людям. Бонуси на знижки активуються на всіх картках, накопичуючись в єдиному загальному блоці. Це вигідно і клієнтам, і компанії. Покупці швидше скористаються знижкою, а компанія придбає замість одного відразу кілька клієнтів.

Зробити з міні-картки брелок дуже просто. Для цього в ній передбачені акуратні отвори. Після поділу картки за допомогою спеціальних насічок, три члена сім'ї отримують симпатичні міні-картки, брелок 3-tag і вішають її на ключі від машини або квартири. За тією ж схемою діє міні-картка брелок 2-tag, розрахована на двох користувачів.

Персоналізація здійснюється з допомогою штрих кодів або інших даних. Замовивши міні-картки за власними ескізами, компанія зможе використовувати ефективний рекламний інструмент та істотно розширити цільову аудиторію, збільшуючи свій прибуток.


Повернутися до списку