• Пластиковi картки

  Пластикові дисконтні картки виступають у ролі ефективного методу залучення клієнтів. Завдяки своїй естетичності, довговічності та високій якості, такі вироби завоювали популярність у сфері послуг і продажів. Дисконтні пластикові карти є поєднанням високотехнологічного продукту і яскравого дизайнерського рішення. Глянсове або матове покриття, широкий вибір різних відтінків і кольорів, голограми, металізована або перламутрова фарба (шовкотрафарет), тиснення - все це дозволяє надати пластикових карт чудовий зовнішній вигляд і ефективно використовувати їх у маркетингових та рекламних цілях. За допомогою подарункових, клубних, дисконтних та інших видів карток можна проводити різноманітні програми лояльності, тим самим підвищуючи прибуток компанії.

  Докладніше
 • 3-TAG і 2-TAG картки

  Компанія "Інфініті" пропонує вашій увазі нову сучасну і високоефективну продукцію для залучення клієнтів - 3-tag картки. 3-tag карту ще називають "нестандартної карткою" за мініатюрні розміри. Такі міні-картки вже давно використовуються в європейських країнах. В Україні ж це є відносно новим віянням, яке, однак, отримало в останні роки широке поширення.

  Докладніше
 • Безконтактні картки

  Однією з найцікавіших розробок, що з'явилися за останній час, є безконтактна картка. Безконтактні картки все частіше застосовуються в житті в якості засобів контролю доступу, захисту від грабежів, автоматизації логістики та ін.

  Докладніше
 • Картонні картки

  Картонні (паперові) картки - це картки, виготовлені з картону, область використання яких вельми обширна і постійно зростає, проникаючи в усі нові сфери нашого життя: інтернет і мобільний зв'язок, лотерейні картки (квитки), а також рекламні картки та інші.

  Докладніше
 • Клубні картки

  Клубні картки - невід'ємна частина клубної атрибутики. Вони не тільки відкривають своїм власникам доступ в елітну групу постійних клієнтів, але й надають масу додаткових переваг: знижки, бонуси, подарунки.

  Виготовлення клубних карт зазвичай замовляють закладу з певним рівнем статусу - фітнес-клуби, салони краси, ресторани, бари, клуби - тому клубна картка просто зобов'язана мати гідний зовнішній вигляд. Стиль оформлення, відповідність бренду і рівню закладу - необхідна умова для якісного друку серії клубних карт.

  Докладніше
 • Страхові картки

  Страхова картка - це показник обраності. Комфорт, поліфункціональність і повноцінний захист конфіденційної інформації - ось що відрізняє цю пластикову картку від звичайного паперового страхового поліса. Наявність штрих-коду і вбудованого чіпа дозволяють одночасно зберігати на ній всю необхідну інформацію у справі конкретного клієнта, включаючи індивідуальні особливості його обслуговуванні.

  Докладніше
 • Скретч картки

  Скретч-картка - картка одноразового застосування. Її характерна особливість - наявність спеціального "дряпають" ("to scratch" - "дряпати") шару, який легко видаляється з поверхні, відкриваючи заховану під ним унікальну інформацію. Це може бути числовий код, буквено-числовий пароль, окремий символ, малюнок. Одного разу віддалена, така смуга, виконана з використанням спеціального полімеру, вже не відновлюється, а картка підлягає утилізації. Різні види карт з нанесеним на поверхню скретч-шаром можна купити в кіосках і магазинах.

  Докладніше
 • Смарт картки

  Смарт-картка - це вид пластикових карт, який дозволяє зчитувати необхідну інформацію навіть за відсутності підключення до інтернету. Всі необхідні дані в цифровому вигляді зберігаються на спеціальному вбудованому чіпі з контактною або безконтактною системою зчитування.

  Докладніше
 • Бонусні картки

  Бонусні картки - найближчі родичі дисконтних карток. Відмінність лише в принципі отримання вигоди: якщо знижкові картки надають послугу зниження вартості на певний відсоток від ціни прямо зараз, то бонусні дозволяють отримувати певну суму за придбаний товар для здійснення майбутніх покупок. Однак це лише окремий випадок стандартного рішення для реалізації бонусної програми компанії, адже роль бонусу може грати що завгодно, включаючи сам реалізований товар або якісь символічні бали.

  Докладніше
 • Магнітні картки

  Виготовлення карток із магнітною смугою - оптимальне рішення між ціною і якістю. Магнітна пластикова картка володіє високим рівнем захисту і дозволяє з високою точністю ідентифікувати свого власника. При цьому, її виробництво, незважаючи на потребу в спеціальному обладнанні, не передбачає значних витрат, тому картка може бути масово задіяна в різних сферах сучасного життя.

  Докладніше
 • Картки лояльності

  Картки лояльності - або дисконтні картки - це пластикові картки для реалізації маркетингових кампаній фірми з розширенням кількості постійних клієнтів і залученням нових.

  Докладніше
 • Картки брелоки

  Незвичайна і дуже популярна пропозиція для клієнтів – міні-картки брелок 3-tag і 2-tag, які також називаються «нестандартними картками» через її малогабаритний розмір (28,5 х 54 мм).

  Докладніше
 • Дисконтні картки

  Дисконтні пластикові картки є поєднанням високотехнологічного продукту і яскравого дизайнерського рішення.
  Фахівці компанії "Інфініті" завжди проконсультують з усіх питань, пов'язаним з виробництвом пластикових карток, а також підкажуть найбільш підхожий варіант виготовлення саме для Вас.

  Докладніше
 • Паливні картки

  Паливні картки в першу чергу, потрібні власникам АЗС. Адже запровадивши автоматизовану систему оплати за паливо картами Ви даруєте людям зручність. Безготівковий розрахунок швидкий і надійний.

  Докладніше
 • Картки доступу

  Картки доступу - різновид магнітної або безконтактної картки для співробітників Вашої компанії.
  Контроль за переміщенням і розмежування доступу в різні приміщення є невід'ємною частиною безпеки від несанкціонованого проникнення.
  На картки доступу можна нанести персоналізовану інформацію у вигляді фото, для візуального контролю доступу службою безпеки.

  Докладніше
 • Картка ключ

  Картка ключ - різновид магнітної або безконтактної картки для заміни металевого ключа на сучасний спосіб відкриття дверей.

  Електронні замки дозволяють контролювати час проходу співробітником або гостем тієї чи іншої двері. Так само зручність полягає в тому, що картка ключ має заздалегідь запрограмований доступ до певних приміщень.

  Докладніше