Клубні картки

Клубні картки - невід'ємна частина клубної атрибутики. Вони не тільки відкривають своїм власникам доступ в елітну групу постійних клієнтів, але й надають масу додаткових переваг: знижки, бонуси, подарунки.

Виготовлення клубних карт зазвичай замовляють закладу з певним рівнем статусу - фітнес-клуби, салони краси, ресторани, бари, клуби - тому клубна картка просто зобов'язана мати гідний зовнішній вигляд. Стиль оформлення, відповідність бренду і рівню закладу - необхідна умова для якісного друку серії клубних карт.

Що дає клубна картка?

Випуск таких карт, в першу чергу, має на меті: підвищити рівень обслуговування закладом своїх клієнтів, однак, компетентно підключена до внутрішньої системи, вона здатна виконувати цілий ряд корисних функцій для самої компанії.

Наприклад: 

  • залучення більшого числа постійних клієнтів;
  • ведення внутрішньої статистики за кількістю користувачів і ступеня проявляється ними активності;
  • відстеження динаміки змін популярності тих чи інших послуг / продуктів;
  • регулярне оновлення папки даних про кожного клієнта, його перевагах, графіці активності, потребах.

Отримана за рахунок клубних карт база даних дозволяє в будь-який час тримати руку на пульсі клієнтських переваг, формуючи і запускаючи цікаві рекламні пропозиції та акції.

Тут, на нашому сайті infinity.ua, Ви в будь-який зручний час можете оформити замовлення на друк клубних карт з безкоштовною доставкою по всій території України. Практикуючи індивідуальний підхід до кожного замовлення і надаючи вигідні умови співпраці для всіх постійних клієнтів, ми допомагаємо створювати унікальні клубні картки в кращих традиціях якості, елітного дизайну і сучасних технологій.


Повернутися до списку