Страхові картки

Страхова картка - це показник обраності. Комфорт, поліфункціональність і повноцінний захист конфіденційної інформації - ось що відрізняє цю пластикову картку від звичайного паперового страхового поліса. Наявність штрих-коду і вбудованого чіпа дозволяють одночасно зберігати на ній всю необхідну інформацію у справі конкретного клієнта, включаючи індивідуальні особливості його обслуговування. І це замість цілої кіпи паперів, яку легко втратити, пошкодити та й (чого вже гріха таїти) підробити. Крім того, підключена до єдиної облікової системі картка миттєво фіксує всі дії свого власника, час і місце їх вчинення, зміна підсумкового статусу. Але головне зручність полягає в тому, що страхова картка, крім ролі звичайного стразового поліса, може виконувати завдання дисконтної карти, відкриваючи клієнтам доступ до знижок, бонусів, акцій, причому роблячи це в індивідуальному порядку.

Де використовувати пластикові страхові картки?

Якщо говорити загалом - по всій області страхування. Але найактуальніші сфери для випуску страхових карт є:

  • автострахування;
  • медичне страхування;
  • сфера нерухомості.

Компактний розмір, гнучкий і міцний пластик, якісний матеріал виготовлення, використання сучасних технологій зберігання, можливість зчитування та систематизації даних забезпечують максимум збереження і мінімум складнощів у поводженні з такою формою страхового поліса.

На сайті infinity.ua ви завжди можете оформити індивідуальне замовлення для друку страхових карт. Ми можемо реалізувати ваш власний макет або створимо новий (у повній відповідності з вашими потребами), при цьому забезпечимо швидкість роботи зі збереженням високої якості і сучасних технологічних нюансів, які гарантують надійність кожного виробу.


Повернутися до списку