Картонні картки

Картонні (паперові) картки - це картки, виготовлені з картону, область використання яких вельми обширна і постійно зростає, проникаючи в усі нові сфери нашого життя: інтернет і мобільний зв'язок, лотерейні картки (квитки), а також рекламні картки та інші.

Картонні картки: чудовий зовнішній вигляд і доступність

На сьогоднішній день широке поширення набули всілякі пластикові картки. Однак як їх аналоги досить часто використовуються картонні картки. Вони застосовуються як в якості лотерейних карток, скретч-карт, тимчасових карт і т. Д. Виготовлення одноразових карт з картону дає можливість скоротити витрати на матеріали. Тому замовлення даної продукції обійдеться набагато дешевше, ніж вироби зі звичного пластику.

Ми пропонуємо вам паперові (картонні) картки найвищої якості. Навіть виготовлені з картону, вони виглядають гідно і привабливо. З їх допомогою ви зможете надавати клієнтам якісні послуги у своїй сфері діяльності.

Менеджери компанії "Інфініті" проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з виробництвом і продажем паперових (картонних) карт. Виготовлення карток виконується в самі стислі терміни. Доставка в регіони України здійснюється безкоштовно доставка.


Повернутися до списку