Про компанію

В Україні компанія "Інфініті" працює більше 17 років і за цей час стала безперечним лідером в сфері виготовлення пластикових карток. Нашими послугами користуються багато процвітаючих компаній України, а також партнери з інших країн СНД.

Наша компанія має багаторічний досвід виробництва дисконтних, подарункових карт з чіпом EM-Marine і Mifare, а так само рекламних, ідентифікаційних та клубних карток. Основним пріоритетом Infinity є якість, за яким ми стежимо на всіх етапах виробництва.

Ми гарантуємо Вам високу якість і прийнятну ціну за свої послуги. Ми пропонуємо виготовлення пластикових карток за новим технологіям та за конкурентною вартості на ринку України і всього СНД. Численні позитивні відгуки та рекомендації від наших партнерів свідчать про непорочне виконання нашої роботи. Для того, щоб замовити друк пластикових карток Вам потрібно лише зв'язатися з нашими консультантами по будь-якому зручному для вас засобу - телефон, Skype, ICQ, електронної пошти.

Ми працюємо практично без вихідних, так як зробивши заявку по одному з перерахованих вище способів - ми вже починаємо роботу над вашим замовленням. Компанія Infinity є безумовним лідером у виготовленні пластикових карток в Україні, а так само займає одне з провідних місць на просторах СНД, тому якщо Ви хочете замовити виробництво пластикових карт - замовляйте у кращих, а саме в Infinity.